Vladimír Šavel


Výstavní činnost

Samostatné domácí výstavy /výběr/:

  • 1980 Teplice, Ústí n.L.
  • 1981 Duchcov, Teplice
  • 1983 Teplice, Most, Liberec
  • 1984 Havířov, Ústí n.L.
  • 1985 Teplice, Litvínov
  • 1986 Havířov, Benešov n.Pl.
  • 1987 Meziboří, Jirkov 
  • 1988 Ústí n.L., Havířov
  • 1989 Ústí n.L., Pardubice, Teplice
  • 1990 Most, Teplice
  • 1991 Česká Lípa
  • 1992 Teplice
  • 1993 Prostějov, Kadaň
  • 1994 Jičín, Most, Teplice
  • 1995 Hradec Králové, Rovensko u Zábřeha, Chomutov, Jirkov, Duchcov
  • 1996 Teplice
  • 1997 Rumburk, Prostějov, Konice, Prachatice
  • 1998 Třeboň,  Jirkov, Krupka, Praha
  • 1999 Kopřivnice, Krupka, Teplice
  • 2000 Bílina, Krupka, Praha, Jirkov, Teplice
  • 2001 Ústí n.L., Třeboň, Přerov, Olomouc, Bílina
  • 2002 Třeboň, Rovensko u Zábřeha,  Prachatice, Přerov, Chlum u Třeboně
  • 2003 Úštěk, Chlum u Třeboně, Most
  • 2004 Teplice, Třebenice, Krupka, Praha
  • 2005 Ústí nad Labem, Chlum u Třeboně, Jirkov,Třebívlice, Praha
  • 2006 Mníšek po Brdy
  • 2007 Děčín, Benešov u Prahy, Úštěk, Mníšek pod  Brdy
  • 2008 Liberec, Prachatice, Třebívlice, Hradec Králové
  • 2009 Ústí n.L., Prachatice, Krupka
  • 2010 Bystřany, Karlovy Vary, Třebenice

Samostatné zahraniční výstavy:

  • 1991 Zittau, Augsburg/Německo, Zug/Švýcarsko
  • 1992 Gross Gerungs/Rakousko
  • 1993 Augsburg/Německo
  • 1994 Mnichov/Německo
  • 2006 Passau/Německo
  • 2009 Passau/Německo
  • 2010 Miláno/Itálie

Účast na kolektivních výstavách /výběr/:

  • 1979 Ústí  n.L., Teplice
  • 1980 Ústí n.L., Jablonec n.N.
  • 1981 Teplice, Ústí n.L., Liberec, České Budějovice
  • 1982 Most, Praha, Ústí  n.L., Litoměřice, Roudnice
  • 1983 Ústí n.L.
  • 1984 Teplice, Liberec, Ústí n.L., Praha, Č.Budějovice
  • 1986 Hradec Králové, Ústí n.L., Most, Chrudim
  • 1987 Hradec Králové, Děčín, Ústí  n.L., Praha
  • 1988 Hradec Králové, Praha
  • 1989 Hradec Králové, Chrudim, Duchcov
  • 1990 Hradec Králové, Teplice
  • 1991 Hradec Králové, Ústí n.L., Bohosudov, Teplice
  • 1992 Český Krumlov, Hradec Králové, Bratislava, Chrudim
  • 1993 Praha, Hradec Králové, Jičín, Teplice
  • 1994 Česká Lípa, Hlinsko v Čechách, Olomouc, Teplice, Kamenice nad L., Hradec Králové, Chrudim, Ostrava, Semily, Tachov, Dačice, Hodonín, Hradec Králové
  • 1995 Hradec Králové, Teplice, Bílina
  • 1996 Hradec Králové, Chrudim, Bílina, Krnov
  • 1997 Hradec Králové, Praha, Chomutov, Bílina, Ústí n. L., Prostějov, Týn nad Vltavou
  • 1998 Hradec Králové, Klášterec nad Ohří, Rakovník, Praha, Karolinum, Ústí n. L.
  • 1999 Hradec Králové, Bílina, Chrudim
  • 2000 Hradec Králové, Krupka, Duchcov, Bílina, Plzeň
  • 2001 Hradec Králové, Duchcov
  • 2002 Hradec Králové, Litoměřice, Chrudim, Havířov
  • 2003 Hradec Králové, Teplice, Chomutov, Prostějov
  • 2004 Hradec Králové, Praha
  • 2005 Praha, Hradec Králové, Chrudim, Havířov
  • 2006 Hradec Králové, Praha, Chomutov, Karviná, Český Těšín
  • 2007 Hradec Králové, Ostrava
  • 2008 Praha, Prachatice, Chrudim, Hradec Králové
  • 2009 Liberec, Prachatice, Hradec Králové, Ostrava, Havlíčkův Brod
  • 2010 Ostrava, Praha, Prachatice, Hradec Králové

Účast na zahraničních kolektivních výstavách /výběr/:

  • 1983 Itálie/Sarmede,
  • 1984 Nizozemí/Gorinchen, Utrecht
  • 1985 Nizozemí/Utrecht, Parasol, SSSR/Vladimir
  • 1987 Nizozemí/Rotterdam,  Polsko/Rawicz
  • 1988 Dánsko/Frederikshavn
  • 1989 Německo/Emerich/R., Coesfeld, Belgie/Damme
  • 1990 Litva/Vilnius, Nizozemí/Rotterdam, Naarden, Amsterdam, Bergen op Zoom, Německo/Singen, Landsberg, Lotyšsko/Riga
  • 1991 Belgie/Sint Niklaas, Německo/München, Mosbach, Regensburg, Itálie/Torino, Švédsko/Avesta
  • 1992 Německo/St.Tönisvorts, Itálie/Roma-Albano Laziale, Japonsko/Sapporo,
  • 1993 Nizozemí/Maastricht, Oss, Francie/Paris, Belgie/Sint Niklaas
  • 1994 Itálie/Milano, Polsko/Walbrzych
  • 1995 Nizozemí/Haag, Belgie/Sint Niklaas,
  • 1996 Francie/Metz, Slovensko/Košice
  • 1997 Litva/Kaunas
  • 1998 Španělsko/Olot, Terrassa-Barcelona, Itálie/Albena, Brazílie/Brusque, Blumenau
  • 1999 Francie/Veneux Les Sablons
  • 2000 Čína/Qingdao
  • 2001 Čína/Peking, Polsko/Ostrów Wielkopolski, Belgie/Sint Niklaas, Španělsko/Olot
  • 2002 Itálie/Varese, Argentina/La Plat
  • 2003 Španělsko/Barcelona-Terrassa, Olot, Itálie/Acqui Terme, Bodio Lomnago, Chorvatsko/Rijeka, Polsko/Ostrów Wielkopolski, Belgie/Sint Niklaas, Turecko/Ankara, Istanbul,  
  • 2004 Slovensko/Bratislava, Rakousko/Wels, Turecko/Adana, Eskisehir, Izmir, Van, Portugalsko/Lisabon, Španělsko/Olot, Švédsko/Hudiskwall
  • 2005 Belgie/Sint Niklaas, Italie/Bodio Lomnago, Španělsko/Olot, Rumunsko/Ploiesti,
  • 2006 Polsko/Warszawa, Německo/Passau
  • 2007 Německo/Passau
  • 2008 Itálie/Miláno
  • 2009 Itálie/Varese, Německo/Passau
  • 2010 Itálie/Miláno, Německo/Neuburg